Úvod

Jsme malá strojírenská firma bohatého univerzálního vybavení, zabývající se strojírenskou výrobou kusovou i sériovou.

Provádíme:

Zámečnické práce – svařování konstrukcí z běžných konstrukčních materiálů, také z nerezu nebo hliníku. Rádi pracujeme s plechem – umíme lisovat, ohraňovat i ohýbat.

Soustružíme na klasických soustruzích do průměru 700 mm, na CNC soustruzích do průměru 500 mm. Na točení menších průměrů využíváme též automaty.

Frézujeme na klasických frézách i na CNC frézách a obráběcích centrech. Na větší obrobky využíváme horizontky.

Brousíme na kulato i na plocho, a to jak na magnetce, tak i na beletru, kde brousíme plochy 700 mm x 3 m

Finál výrobku můžeme povrchově upravit mokrými barvami, zpravidla na bázi akryluretanu

Námi vyráběné díly jsou součástí výrobků se širokým spektrem využití. Nejčastěji vyrábíme komponenty pro hydrauliku – agregáty, hydraulické rozvodové kostky, ventily, spojky, šroubení. V poslední době častěji vyrábíme díly pro výrobu letadel. Ale nejvíce vyrábíme díly pro automobilový průmysl – komponenty pro automatizaci automobilek, a to často i s vlastní konstrukcí. Nemalý podíl výroby jsou komponenty Rootsových dmychadel bývalé značky Lutos. Vyrábíme též komponenty a náhradní díly frézek bývalého výrobce Intos Žebrák. Vyrábíme různé náhradní díly pro zemědělství – pro strhávače chmele, česačky chmele a jiné. Velice rádi děláme díly pro sběratele techniky, automobilové veterány i pro lokomotivy. Parní lokomotivy jsou naše srdeční záležitost.

Přijďte se za námi podívat